Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 My diary about riding!

Go down 
Autor/icaPoruka
TamyCigi
Admin
Admin
TamyCigi


Broj postova : 36
Join date : 31.12.2009

My diary about riding! Empty
PostajNaslov: My diary about riding!   My diary about riding! Emptysub sij 08, 2011 11:48 am

5.01.2011.

Danas sam bila na jahanju. Kada smo došli sestra i ja smo pogledale konjiće i malo se zabavile s Cigijem. Ja sam htjela jahati Teksasa pa sam ga prije jahanja očistila. Bilo je hladno pa sam si jedva namjestila uzengije. Nije bilo trenerice pa nam je sat održao vlasnik kluba. Manjež je bio zaleđen i prekriven snijegom pa smo jahali na jednoj livadi iza štale. Teksas baš nije puno radio, većinom me je povlačio i išao na svoju stranu, ali da ne ispadne da je lijen moram ga pohvaliti da je jedan krug baš lijepo kasao. Nakon sata sam ga očistila i jedan radnik ga je odveo na livadu. Popile smo čaj, baš je bio fin,... Lara i ja smo još pogledale konje i malo ih poslikale. I krenuli smo kući. Uglavnom bilo je super! Very Happy



[Vrh] Go down
 
My diary about riding!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Ostalo :: Vaši dnevnici-
Forum(o)Bir: