Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
LostSunset

LostSunset


Broj postova : 21
Join date : 08.01.2011

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysub sij 08, 2011 1:32 pm

Naslov sve govori pa evo da počnem:


Funny Hill(Smiješno brdo)je kasač.S njom najcesce idem na terene.Inace ona ja jako dobra,prvirzena,dobro slusa ali ponekad zeza.Uvijek je spremna za rad.Ona je najdraži konjić mojoj prijateljici Tari i ona ju jako voli. :love:
Ne voli radit krugove u manježu zato ide na terene.Kad sam bila u šk.jahanja u manježu s njom sva se je vukla ma koliko god sam ju tjerala.A vani na terenu!Brža je od svih konja kad ostali krenu u npr.kas moras sacket par sekundi jer ce se odmah nabit konju odispred na guzicu xDD

Pasmina:Kasač
God:18

Funny-ca(prva-ukrala sam Nataliji jer je na slici predivna )

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Fanikaqy5

Moja najbolja fotografijia(valjda)

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture210


Katija ce ove godine ic u mirovinu u Vrbovsko Sad Sad Sad .Jako mi je žao zbog toga ona je stvrano konj iz snova! :srceko: I love you :srceko: Znam da ce mi uzasno faliti kad otiđe.A mirovina je sigurno zaslužena ima 21 godinu.Jako je dobra,izvrsno sluša i stvarno je brza.Prije je zrcala galopske utrke i bila je jako dobra.Kad sam ju jahala u školi jahnja...Taj konj je stvarno poseban :srcko: I da ona je mamam naše Korason i Karizme
:love: .

God:21
Pasmina:Eng.punokrvnjak

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1021
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1020

Arabela je Ileanina anajdraza kobilica.Iako je u zadnje vrijeme jako cudna.Udra zadnjim nogma u zid stale o.O i tako jos neke cudne stvari.A to se je sve pocelo desavat od prosle jeseni kada joj se je grana zabila iznad kopita ali sad bi sve trebalo bit u redu.Nije bas previse drustvena.Najdraza konjska prijateljica joj je Funny.

God:18
Pasmina:Angaloarap

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture485
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1047

Karizma je jako dobra kobilica :srcko: .Ja ju jos nisam jahala ali se nadam da cu ove ili sljedece godine.Jednom prilikom sam ju trebala jahat ali taj dan nije imala potkove(isti dan kad se je Arabela ozljedila).Inace je dobra,zaigrana i jako voli jest.Prasica :iii: :

God.:6
Pasmina:Eng.punokrvnjak

ona i Katija
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1159
ona i Arabel
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P260510_1753

Paloma je falabella pony.Ja ju bas ne volim jer svaki put kad ju idem cetkat me ugrize a i jako je svojeglava -.-'
Problem je u tome sto bi i djecu mogla ugrist a n arancu ja bas zbog njih.E da i mene jedinu grize kad ju idem cetkat Taru i Ilenu ni ne takne.Ma dobro ja ionako cetkam Lastu. :srceko: :srcko: Laughing

Ona i Lasta

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture1040
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P080710_1937_02

Azra je nas mali divljak.Kako se kaže-Sitna ali dinamitna-to za nju stvarno vrijedi.Rita se,skače.....Mala je ubojita.A mlada je ima 3 ili 4 godine.Nije ujahana.

Pasmina:Šetlandski poni

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Picture103

Neron je kod nas na pansionu.Jako je zivahan.I uopce se ne kuzi da je kastrat,prije bi se reklo pastuh.Drustven je.A i sviđa mu se Katija . xD

God:6 ili 7
Pasmina:mješanac

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D P090610_1747_04-1

Kasnije cu stavit jos slika.

I jos su Korason i Lasta njih cu kasnije.
[Vrh] Go down
norica

norica


Broj postova : 29
Join date : 07.01.2011
Age : 28

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysub sij 08, 2011 1:52 pm

šta katija uvijek grize ogradu?kad sam ja bila tamo vidjela sam samo nju i još nekog konja,a ona je grizla ogradu Laughing
[Vrh] Go down
http://hors.forumcroatian.com
LaraTexas
Admin
Admin
LaraTexas


Broj postova : 50
Join date : 31.12.2009

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysub sij 08, 2011 1:54 pm

svi su predini I love you
[Vrh] Go down
https://wild-horses.forumcroatian.com
TamyCigi
Admin
Admin
TamyCigi


Broj postova : 36
Join date : 31.12.2009

Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Emptysub sij 08, 2011 4:03 pm

prekrasni su, Paloma je bas slatka!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty
PostajNaslov: Re: Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D   Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D Empty

[Vrh] Go down
 
Mjesto radnje:KK Vrelo....Sad vam predstavljamo likove! :D
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Predstavljanje konja koje poznajete-
Forum(o)Bir: